we stay different

MAYDAY
Miasto Katowice RMF MAXXX 4fun.tv

KUP VIP STANDARD

VIP STANDARD

 

1.   Bilet VIP upoważnia do swobodnego poruszania się po całym obiekcie, w tym do wstępu na płytę główną, na backstage oraz do sektora VIP na trybunach z miejscami siedzącymi, znajdującego się naprzeciwko sceny głównej.

2.   Na imprezę wchodzą Państwo osobnym wejściem, bezpośrednio do strefy backstage. Wejście to znajduje się od strony Hotelu Spodek Diament.

3.   Każdy gość VIP, przy wejściu otrzyma specjalny identyfikator (opaskę na rękę).

4.   Przez całą imprezę mają Państwo możliwość przebywania w strefie backstage, czyli tam gdzie wszyscy Artyści. Tędy również wchodzą i wychodzą nasze gwizdy. Łatwo więc spotkać swojego idola i poprosić o wspólne zdjęcie lub autograf.

5.   W strefie backstage, tuż przy wejściu na scenę główną znajduje się VIP Room.  Tutaj znajdą Państwo punkty sprzedaży wyselekcjonowanych przekąsek oraz wysokogatunkowych napoi alkoholowych. To idealne miejsce aby w miłym towarzystwie oraz wśród Artystów delektować się lampką schłodzonego Champagne lub Whisky.

Wejściówki VIP na Mayday Poland są imienne. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą potwierdzając zakup oraz wpisanie Twojego nazwiska na listę gości VIP. Swoją wejściówkę odbierzesz w dniu imprezy w specjalnym punkcie przed wejściem VIP.